Yuvarlak Lif Modeli Nasıl Yapılır?

Çeyizlik lif modelleri arayanlar için videolu anlatımla çok şık lif modelleri ve yapılışları hazırladık. Bu modelle çok güzel lif modelleri örebilirsiniz. Sevdiğiniz renklerde lifler. Her bir yaprağında farklı renkte kullanabilirsiniz. Lif örnekleri örüp satış yapan birçok arkadaşımız var. Onlarda rüzgar gülü lif modelinden yapıp örebilirler. Satış yapan, örgüye yeni başlayanlar ve birçok takipçimiz için farlı çeşitlerde anlatımlı lif modelleri yayınladık. Bugün videolu bir örnek yayınlıyoruz. Örerken takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Yuvarlak Lif Modeli Nasıl Yapılır?

Lif modellerinin o kadar çok çeşidi var ki. Yuvarlak, üçgen, kare, uzun, el şeklinde, üzerinde çiçekli ,kuşlu , gelin- damatlı figürler olan desen desen lifler. Her evde , her çeyizde en yeni lif modelleri mutlaka bulunur. Kültürümüzde liflerin önemli bir yeri vardır. Bazı yörelerde evlenen genç kızlar akrabalara bohça  hazırlarlar. Gelin bohçası , damat bohçası özenle hazırlanır. Bu adetin kültürümüzde çok önemli bir yeri vardır. Bohçaya neler konur derseniz en yeni lif modelleri mutlaka her bohçada olur. Sizlerde bugün yayınladığımız kolay lif modelinden söz bohçası, kaynana bohçası için örüp koyabilirsiniz. Birde kendi emeğiniz olursa değmeyin keyfinize. Daha güzel ve anlamlı olur.

Şimdi sizler için hazırladığımız videolu anlatımlı en yeni lif modelini izleyelim ve birlikte örelim.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın