Yumurtalı Tavuk Nasıl Örülür Resimli Anlatım

Yumurtalı Tavuk Nasıl Örülür Resimli Anlatım

Mutfak dekorasyonunda kullanılan ve yumurta koymak için kullanılabilen dekoratif örgü tavuk yumurtalık yapılışı ayrıntılı sayılarıyla birlikte hiç bir yerde paylaşılmamış. Resimli anlatımlar buldum. Amigurumi modellerinden yapmış olanlar resimlerden bakarak modeli çıkarabilirler.

Tığ işi tavuk yumurtalık yapılışını resimlerle sizlere sunarken bir adet de çok hoşuma giden tığ işi yumurtalık gördüm bu örgü yumurtalık modelini de paylaşmadan geçemedim çok tatlı olmuşlar. En yakın zamanda yapacağım bunlardan rengarenk örgü yumurtalıklar kahvaltı sofrasına renk katacaklar..

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

 

Örgü tavuk yumurtalığı yaparken önce tavuğun gövdesini yapıyoruz sonra tığ işi yumurtalıkları tek tek yapıyoruz tabana tavuğu monte ettikten sonra ördüğümüz yumurtalıkları tek tek yerleştirip dikiyoruz. Bu şekilde yumurtalık tavuk formu düzgün oluyor. Örgü tavuk gagasını ister kurdaleyi katlayarak yapın isterseniz de örerek yapabilirsiniz resimdeki gibi. Gaga örmeyi bilmeyenler keçe ya da kurdale kullanabilirler.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

2 tane farklı Yumurtalık yapılışı videolu :

This article has 2 Comments

Bir cevap yazın