Yıldız Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Merhaba bugun sizlere yıldız örgü modeli yapılışını ve bu modelle yapılmış yıldız örgü battaniye modelini paylaşacağız. Yıldız örgü modeli bebek örgü modellerinde kullanıldığı gibi, lif yapımında da kullanılır. Lif modelleri ve yapılışları paylaştığımız orguyapilisi.com sitemizde sizlere birbirinden güzel farklı örgü modelleri yapılışları anlatmak için çalışıyoruz. Takdir ve teşekkürlerinizi aldıkça daha da şevkleniyoruz. Takip eden herkese teşekkür ederiz.

 

 

Yıldız Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Yıldız örgü modeli nasıl yapılır sorusunun yanıtı olarak resimli anlatım ve videolu anlatım sunacağız sizlere. Yıldız örgü modelini örgü boyunluk modeli olarak , örgü atkı modeli, bebek örgü modelleri yapılışlarında , örgü lif modelleri yapılışlarında kullanabilirsiniz. Örgü paspas modelleri, örgü kırlent modelleri ve daha bir çok şu an aklıma gelmeyen elişi örgü modellerinde kullanabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere kolay gelsin. Doğru ip ve renk konbini ile süper bir örgü modeli haline dönüşüyor.

Yıldız örgü yapılışı ,  Şimdi, Yıldız Örgü Modeli Nasıl Yapılır ,  videolu anlatımını izleyelim :

Türkçe videolu anlatımlı şiş ile yıldız örgü modeli yapılışı :

Tığ ile yıldız örgü modeli yapılışı Türkçe videolu anlatımlı :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

This article has 1 Comment

Bir cevap yazın