Yenidoğan Bebek Patiği Yapılışı

Örgü bebek patiği yapmak istiyorsanız ve daha önce hiç tığ işi patik yapmadım diyorsanız bile konumuzu sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum. Tığ işi yenidoğan bebek patik yapılışı videolu anlatımıyla bebeğinize ya da yakınlarınıza yapıp hediye edebileceğiniz bir tığ işi patik modeli anlatacağız.

Tığ işi Bebek Patik Nasıl Yapılır ?

Tığ işi patik yapılışı anlatımı ayrıntılı olarak videolu anlatımla sizlere sunuluyor. Tığ işi bebek patik yapmak isteyenler bebek örgü modellerini tamamlayan bu farklı tığ işi bebek patik yapılışını kolay bir şekilde yapacaksınız. Tığ işi bebek patiği örülüşü nü en güzel modelini burada öğreneceksiniz. Dilerseniz yaptığınız bebek örgü modellerine takım olarak yapabilirsiniz. Bu bebek patiğinin yapılışı 2 saatinizi almaz. Örgüye yeni başlayanlar için de eğitici öğretici bir video.

Yazlık tığ işi bebek patiği yapılışı olsun diyorsanız koton ip kullanın ya da merserize ip kullanın bu ipler ayağı terletmeyecektir yazlık örgü  bebek patiği yapılışı için uygun iplerdir. Bu model de yazlık patik modeli ne uygundur. Kolay gelsin herkese

 

 

Bir cevap yazın