Yeni Farklı Lif Modeli Yapılışı Videolu Türkçe

Şimdi sizlere çok güzel farklı yeni bir lif modeli yapımı anlatımı sunacağız. Öncelikle yazılı olarak sözlü anlatımını yapacağımız lif modelini çok beğeneceksiniz. Farklı lif modelleri çeyizleri şenlendiriyor. Değişik lif örnekleri ile misafirlerimizi çeyiz serme törenimizi daha ilginç ve eğlenceli hale getirebiliriz. Herkesin yeni gördüğü bir model üzerinde incelemeler yapması yorumlar yapması güzel zamanlar geçirilmesini sağlıyor.

Yapılacak şey öncelikle farklı renklerde yapacaksak ki modeli gösteren renk karmaşası, istediğimiz renklerde lif ipi alacağız. Sonra lif nasıl örülür biliyorsak direk videolu anlatımı izleyeceğiz. Bilmiyorsak öncelikle kolay lif modeli yapımı anlatımlarına bakacağız ve lif örgü tekniğini yani fıstık örgü tekniği nasıl yapılır öğreneceğiz. Sonra fıstıklar nasıl birleşiyor ve bu desenler oluşuyor bir kez durdurmadan izleyin videolu anlatımı sonra durdurarak ve gerekirse not alarak izleyin videolu anlatımı. Yapacak olanlara kolay gelsin.

Parlayan Star lif modeli yapılışı Merhaba Lifimize 5 renk lif ipi kullanıyoruz Mor beyaz sarı mavi ve pembe siz isteginiz renk yapabilirsiniz Lifimize ilk önce mor ipimizle 3 zincir çekerek içine bir fıstık yaparak başlanıyor sıra sonunda artış yaparak sıramızı tamamlıyoruz her sıra sıra sonunda artıratak 3 sıra yıldız teknigi yapıp 4 sırada sıra başında eksiltilter 2 fıstık kalana kadar eksiltiyoruz bir baklava dilimi oluşturuyoruz Beyaz ipimizle etrafından artırma yaparak ilerliyoruz her sıra da farklı renk kullanarak 5 sıra bu şekilde örüp bir parçayı bu şekilde tamamlanıyor bu parçadan 5 tane aynı teknikle örülüp parçaları zincir ile birbirine ekleyip lifimizi bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin

 

 

Bir cevap yazın