Yağmur Damlası Örgü Modeli Sesli Anlatımlı

Videolu örgü modelleri anlatımı örgü modelleri ile sizlere çok güzel modeller sunmaya devam ediyoruz. Yağmur damlası örgü modeli yapımı adlı bu güzel örgü modeline dolu tanelerine de benzeten oluyor. Dolu taneleri gibi büyük büyük yağmur damlası şeklinde güzel bir örgü modeli.

Bu modeli isterseniz altına lastik uygulayarak da yapabilirsiniz. Kıvrılma yapmamasının sebebi kenarlardaki 5 er ilmekten oluşan kenar patı denilen lastik örgüler. İsterseniz lastik başlayıp da yapabilirsiniz. Lastiksiz kullanacaksanız kenar patı mutlaka olsun.

Model 4 ve katlarından oluşuyor. Modele başlarken 4 ün katı sayısında ilmek atmalısınız. Kenar patı sayısını ayrıca ekleyerek modelin başlangıç ilmek sayısını oluşturabilirsiniz.

Sizlere her gün yeni örgü modelleri sunmaya çalışıyouz zamanımız el verdiğince. Yine bugün sizlere Süpürge Örgü Modeli Yapımı anlatımını da sunduk. Sitemizde sizlere sunduğumuz bir çok farklı yerde kullanabileceğiniz örgü modeli örneklerini anlatımlarını bulabilirsiniz.

Örgü dantel yapımından, örgü lif modelleri , bebek örgüleri, bayan örgüleri , erkek örgü modelleri, ev dekorasyon fikirleri gibi daha nice fikirler ve örgü teknikleri ile sizleri bilgilendirmeye , satış yapan hanımlara da destek olmaya çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz sizlerin desteği ile.

Yaptığınız çalışmaları yorumdan gönderebilirsiniz, ya da yoruma yapmak istediğiniz örgü tekniği , modeli adını yazıp yapılışı tarifini talep edebilirsiniz. Çok memnun oluruz sizlerle bildiklerimizi paylaşmaktan.

Bir cevap yazın