Videolu Kredi Kartıyla Şal Nasıl Yapılır?

Videolu Kredi Kartıyla Şal Nasıl Yapılır?

Bizde kredi kartı ile şal yapımı olarak geçiyor, yurt dışında ise deniz kabuğu şal modeli olarak. Nurgün Tezcan kredi kartı şal modeli de diyebiliriz bu şala. Çünkü kendisi daha önce Derya Baykalın programında paylaşmıştı. Yapılışını sizlere videolu olarak paylaşıyoruz. Video yabancı olabilir. Ama ayrıntılı bir şekilde gösteriliyor. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. Ben yabancı videoları ellerini takip ederek yapıyorum. Sizlerde öyle yapabilirsiniz. Birçok farklı şekilde sizlere şal modelleri paylaşımında bulunduk. Tığ işi örgü modelleri var, şiş örgü modelleri var. Ne ararsanız. Daha sonra ördüğünüz örgü modellerine şal gerdirme işlemi yapabilirsiniz. Çeyizleriniz için , çeyiz hazırlığında olanlar için çok güzel bir model. Gelin şalı yapımı modelini de örebilirsiniz. Çok zarif bir model.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Kredi Kartıyla Şal Yapılışı

Video 2 parça olarak sizler için yayınladık. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Zarif bir model. Angora ipliklerle , ebruli ipliklerle çok şık duran bir model. Bittiğinde çok güzel duruyor.

Modelin nasıl yapıldığına dair aşağıda açıklamalı resimler bulacaksınız. Açıklamanın altında ise şemayı bulacaksınız. Şemanın altında ise anlatımı resimli olarak ayrıntılı bir şekilde göreceksiniz. Resimlerin altında ise videolu anlatımı bulacaksınız. Aklınıza takılan bir nokta olursa sorabilirsiniz.

 

Kredi kartıyla şal yapılışı video :

 

2.bölüm

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın