Videolu Cinderella Mutfak Önlüğü Dikilişi

Bu önlüğe kızlarımız bayılacaklar. Evde dikiş için modeller arayanlar için güzel bir örnek. Dikiş dikmeyi sevenler için ve kızlarına önlük dikmeyi düşünenler için yapılışını sizlere videolu olarak vereceğiz. Bende hemen modeli görünce kızıma yapmak istedim. Küçük kızlarımız prensesleri çok severler. Oyunlarında prenses olmayı çok severler. Her evin prensesidir onlar. Dikiş dikmeye benim gibi yeni başlayanlar da kolayca yapabilirler. Dikişleri çok bilgi gerektirmeyen , kolayca yapacağınız tekniklerden oluşuyor.

Mutfak önlüğü dikimi videoyu izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizlere gerekli malzeme listesini vereceğiz. Bu teknikle birçok farklı modelde mutfak önlükleri örnekleri yapabilirsiniz.  Kızlarınız için yine kumaşla örgü tulum yapılışı dikebilirsiniz. Havalar biraz daha ısındığında zevkle giyeceklerdir. Tulum yerine etek olarak da örgüyü birleştirebilirsiniz. Renk renk desen desen kızlarınıza kumaş elbise dikimi modelleri yapabilirsiniz. Dikişi öğrenir öğrenmez bende kızım için yapacağım.

Mutfak Önlüğü Dikimi

Mutfak önlüğü dikimi için kalıbımızı aşağıda vereceğiz. İndirerek sizde evinizde kızlarınız için yapabilirsiniz. Eğer satış yapıyorsanız dikip satmak için de oldukça güzel bir fikir. Kızlar annelerine mutfakta yardım ederken bu önlüğü giyebilirler. Boyama yaparken giyebilirler. Oyun oynarken giyebilirler. 8 yaşa kadar olan kalıp mevcut.

Malzemeler

  • Mavi pamuklu kumaş
  • Kırmızı pamuklu kumaş
  • Sarı pamuklu kumaş
  • Kırmızı saten kurdele
  • Makas
  • Dikiş makinesi ( olmayanlar elde dikebilir )
  • Etek kısmına dikmek için tül ( isteğe bağlı )

Malzemeler hazırsa önlüğü dikmeye başlayabiliriz. Önce kalıbı indiriyoruz ve adım adım dikmeye başlıyoruz.

Video için Resme Tıklayın

mutfak önlüğü dikimi videosu için tıklayınız.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın