Tunus İşi Popcorn Yapılışı

Tunus İşi Popcorn Yapılışı 

Merhaba arkadaşlar. Yine sizlere her türlü örgülerinizde kullanabileceğiniz bir model paylaşmak itiyorum. Bebek patiği, bebek yeleği, bebek battaniyesi, örgü bere modeli, hırka modeli ve diğer örgülerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha önce sizlere tunus işi nasıl yapılır bahsetmiştik. Tunus işinden birçok örgü yapılıyor. Ve ben tek model olarak düşünüyordum. Bu kadar çeşit olduğunu bilmiyordum. Sizlere farklı modeller buldukça paylaşmaya çalışacağım. Farklı model olarak sizlere tunus işi nergis modelini paylaşmıştık. Sizler tarafından çok beğenildi. Yine çizgili tunus işini paylaştık. Her türlü örgülerinizde deneyebilirsiniz.

Videolu Tunus İşi Popcorn Yapılışı

Bugünde tunus işi bebek battaniyesinde kenar modeli olarak veya hat belirlemek için yapabileceğiniz popcorn yapılışını göstereceğiz. Oldukça kolay. Aynı ilmek içine 3 adet ikili trabzan yaparak oluşuyor. Son ilmekler birlikte örülüyor. Popcorn sıklığının kendiniz belirleyebilirsiniz. Sıra sonuna kadar ördükten sonra yine klasik tunus işinde olduğu gibi geri  2 ilmek olarak örüyoruz.

Oldukça kolay bir model. Bu modelle atkılar da yapabilirsiniz. Çok şık olacaktır. Öreceğiniz tüm modellere yakışacaktır. Mesela tunus işi hırka yapacaksanız kol kısmına ve yaka kısmına tunus işi popcorn uygulayabilirsiniz. Ve örgü hırka modeline daha farklı bir hava katacaktır.

Tunus işi popcorn yapılışını video ile izleyebilir ve daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.