Tunus işi Patik Yapılışı

Merhaba, tunus işi patik modelleri çok seviliyor. Tunus işi patik yapılışı da çok merak edilen bir konu. Diğer örgü modellerinden farklı bir örülme tarzı var. Örmek isteyenler içinn videolu anlatımlı tunus işi patik nasıl yapılır ayrıntılı şekilde gösterilmiş anlatılmış. Video yardımıyla kesinlikle yapabilirsiniz. Tunus işi patikleri düz renk yapabilirsiniz hiçbir desen koymadan sonradan üzerine boncuk dikebilirsiniz ya da farklı renk ipliklerle çiçekler dikebilirsiniz. Yada iki üç farklı renk kullanarak desenli tunus işi patik modeli yapabilirsiniz. boncuklu tunus işi patik modelleri ya da çiçekli tunus işi patik modellerine bakabilirsiniz sitemizde tunus işi patik modelleri hakkında konulara bakabilirsiniz.

Tunus İşi Çilekli Patik Nasıl Yapılır?

Tunus işi patik nasıl yapılır videoda ayrıntılı bir şekilde göreceğiz. Çilekli patik yapılışı anlatılıyor videolu anlatımda. Düz olarak örüp üzerini süsleyebilirsiniz, Desenleri örerken de yapabilirsiniz.  Tunus işi patiklerde desen yapabilmek için şablonlar var , bu şablonları takip ederek tunus işi patiği desenli yapabilirsiniz. Genellikle desenler yanlara konuyor ve ön kısımlar için uygun patik desenleri de var. Boncuklar ekleyebilirsiniz. Patiğe başlarken klasik tunus işi ile başlıyoruz. Parmak uçlarına geldiğimiz zaman dönerek örüyoruz. Bu şekilde örgü patiğin burun kısmını yapıyoruz. Tığ işi modelleri yapabiliyorsanız tunus işi de yapabilirsiniz. Videolu anlatımı da izleyin bir kaç denemeden sonra başlangıç ve bitiş şekillerini de öğrenirsiniz. Tunus işi örgü nasıl örülür videolu anlatımda öğrenebilirsiniz. Elinizin alışması zaman alabilir .

 

Tunus işi patik yapılışı videolu anlatımı :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın