Tunus İşi Patik Yapılışı Videolu

Tunus işi patik modeli yapımı anlatımını izleyeceksiniz. Çeyizlerin vazgeçilmezi örgü patikler halen kullanılmakta ve çeyizlerde bulunmaktadır. Kullanımı rahat hediyelik çeyizlik tığ işi tunus örgü modeli ile örülen çok güzel patiklerin yapılışını sitemizde bulabilirsiniz.

Kalp desenli gayet düzgün örülmüş tunus işi patik modeli ile sizler de güzel patik ler yapabilirsiniz. Tunus örgü patik modelleri yaparken ölçülere dikkat edin kalıp gibi oluyor tam ayağa oturuyor. Esneme yapmıyor. Ölçülerini doğru yaptığınızda kullanışı çok rahat bir örgü patik modeli. Uzun süre kullanıma uygun ve model olarak da dilediğniiz renkleri kullanabilirsiniz.

Çocuklar için yapılacağında çizgi film karakterlerini bile örebiliyoruz. Örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Çocukların severek giyeceği patikler yapmak kışın anneler olarak rahat etmemiz anlamına geliyor. Sürekli çorabını giy terliğini giy , ev ayakkabıların nerde.. Çıkarıp atıyorlar bir kenara bazen terletiyor diye sevmiyorlar .. Her ne tür bahane ile olursa olsun yumuşak ve güzel renklerle örülmüş bir patiği ayaklarından çıkarmayacaklardır.

Bir cevap yazın