Tunus İşi Oklava Örgü Modeli Yapılışı

Tunus İşi Oklava Örgü Modeli Yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Oklava örgü modelini tunus işinde de uyguluyoruz. Tunus işinde tek bir modele bağlı kılmıyoruz. Her modelini bulup yapıyoruz. Kendimize çok şık örgü bluz modelleri yapıyoruz. Dünyalar güzeli yavrularımıza bebek battaniyesi modelleri yapıyoruz Videoda modelin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Aklınıza takılan herhangi bir sorun olursa sorabilirsiniz. Oklava örgü modelinde ilmekler uzun oluyor ve hepsi aynı boyda oluyor. Yine tunus işinde de aynı şekilde ilmekleri uzatıyoruz. Dik ilmeklere değil iki dik ilmeğin arasından batarak ilmeği uzatarak yapıyoruz. Karışık gelebilir belki ama kolay bir model. Tığ ve ipi elinize almanız yeterli. Gerisi videoyu takip ederek örneği kurmak. Örgü bluz modelleri yapabilirsiniz. Atkı modellerinde kullanabilirsiniz. Şimdi birlikte nasıl yapıldığını videodan izleyelim. İyi seyirler.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın