Tunus işi Kolay Bayan Yelek Yapılışı

Tunus işi bebek yelekleri modelleri yapılışları paylaştığımız sitemizde bir de kolay bayan yelek örülüşünü anlatalım istedik. Tunus işi bayan yelek yapılışı en kolay haliyle ayrıntılı resimli anlatımlarla konumuzda açıklanmış.

Tunus İşi Yelek Yapılışı

Tunus işi bayan yelek modeli yapılışı için tunus işi tığ ve akrilik yün orta kalınlıkta kullanılıyor. Yapılış aşamaları resimlerle de anlaşılıyor. Tunus işi örgü yelek modelinin yapılış şablonunu vereceğiz öncelikle sonrada uygulama resimlerini görecesiniz. Kolay gelsin..

70 cm lik zincir çekilerek başlanıyor. 40 cm sonra 35 cm içerden kol ayrımı için 25 cm zincir çekiliyor ve son 15 cm de örülüyor. Kol ayrımını yapmış oldum 40 cm daha yukarı doğru örün. Sonra ikinci kol ayrımı için aynı işlami tekrarlayın ve yine 40 cm örün. tabanı 70 cm , uzunluğu 120 cm olacak şekilde örgü yelek modelini tamamlıyoruz.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.