Trend Yeni Örgü Runner Örnekleri

En yeni runner örneklerini sizlere sunmak için harika modeller arasından seçimler yaptık. Runner örnekleri ile sizler de birbirinden farklı model ve tarzda runner masa örtüsü modelleri göreceksiniz.

Runner genellikle yemek masası üzerine, orta sehpa üzerine ve aynalı dolap üzerinde olmak üzere kullanım alanı bulur. Mutfak masası runner örnekleri de var. Onlar da çok güzel spor modeller ya da renkli ince iplikler ile örülmüş modeller olabilir.

Renkli modelleri evinizin dekoruna göre balkon masası runner modeli olarak kullanabilirsiniz. Mutfak masasında runner modelleri genellikle kalın iplik ile örülmüş olanlar ya da renkli iplikler ile ince iplik ile örülmüş runner modelleri olabilir.

Makrome örgü runner modeli de göreceksiniz makrome örnekleri arasında. Onu da çok beğendim farklı bir runner modeli olmuş.

Çok klasik runner örgü modelleri yanında kumaş ile bütünleşmiş dantel örgü runner modelleri de var Onların tarzı bambaşka.

Dantel ile kumaşın birleşiminden oluşan runner örneklerini çok sevdim. Klasik ve sade salon takımları üzerinde çok şık duracaktır. Günlük kullanım runner takımları ile onların kullanım zamanları farklı olmalı.

Evin dekorasyonu ile sürekli oynayanlar ya da arada bir değiştirenler. Misafire göre örtüyü ya da farklı şeyleri değiştiren hanımlar için çok güzel farklı modeller var.

Renkli bir salonunuz var ise ya da mutfağınız harika fikirler edineceksiniz bu runner modellerine baktıktan sonra..

Bir cevap yazın