Tığ İşi Zincir Kuş Gözü Örgü Modeli Yapılışı

Tığ işi zincir örgü örneği yapılışı paylaşacağız. Tığ işi örgü modelleri sitemizde çok sayıda bulabilirsiniz. Tığ işi çocuk ve bebek elbise modeli yapılışı da yapılabilir zincir örgü modeli uygulanabilir. Yapmak isteyenlere kolay gelsin. Kabarık örgü modeli zincir örgü modeli.

 

Tığ işi zincir örgü Örneği Yapılışı

Tığ işi örgü modelleri , yelek örgü modeli, çeyizlik yelek örgü modeli, bebek battaniyesi örgü modeli olarak kullanılır. Tığ işi zincir görünümlü örgü modeli yapılışı için Şerife hanımın videolu anlatımını izleyelim .

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın