Tığ işi Sık İğne Nasıl Yapılır?

Tığ işi modelleri yapılışları paylaştığımız sitemizde en çok bu örgü tekniğine ihtiyaç duyuyoruz. Örgü Tığ işi modelleri içinde paylaştığımız örgü teknikleri ile çok farklı tığ işi örgü modelleri yapabilirsiniz. Örgü bebek yelek modelleri, tığ işi yelek modelleri , tığ işi bebek battaniyesi modelleri , tığ işi aplike modelleri yapabilirsiniz. Aşağıda videolu anlatımlı olarak sık iğne yapılışı nı göreceksiniz.

Tığ işi örgü modelleri içinde kullanılan sık iğne örgüğ tekniği ile amigurumi bebek bile yapabilirsiniz. Amigurumi, bebek yapılışı zor değildir. Kolay amigurumi bebek yapmak istiyorsanız sık iğne yapılışını dikkatle izleyin. Amigurumi bebek yaparken kullanacağınız örgü teknikleri sık iğne , ve trabzan yapılışları dır. Trabzan ı amigurumi bebeklerin kıyafetleri ni yapımında kullanacaksınız. Sık iğne ile de yapabilirsiniz. Tamamen size kalmış.

Şimdi tığ işi sık iğne yapılışı nı videolu anlatımı ndan izleyelim.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

 

This article has 1 Comment

Bir cevap yazın