Tığ işi Örgü Pazar – Market Çantası Yapımı Anlatımlı

İlginç bir şekle ve büyük avantajlara sahip olan tığ işi büyük bir pazar poşeti – market çantası tanıtıyor. Birçok tığ işi torbasından farklı olarak, bu torba düz oturduğunda, torbanın üstündeki sıkı bir delikten sıkmak zorunda kalmadan meyvelerini ve sebzelerinizi koymanıza izin vermek için torba tamamen açılır. Çantayı yukarı kaldırdığınızda, çanta onları taşımak için içindeki her şeyi sarar gibi toparlanır. Bunu görselleştirmenin en iyi yolu, önünde bir şey taşımak için gömleğini kullanan bir çocuğu düşünün.

Tığ işi Örgü Pazar Çantası Yapımı Anlatımlı

Koton ip ile yapılan kalın ip ile tığ işi pazar çantası yapılışı resimleriyle ve videolu anlatımı ile kolayca yapabilirsiniz.

Önden görünüş

Aşağıdaki fotoğrafta ön görünüşe bakıyorsunuz. Ön ve arka kenarlı kollar arasındadır. Kenarlar, tığ işi saplı kolların bir parçası olarak birleştirilir ve ardından ön ve arka kenarı diğer kenara atlamak için  60 zincir İLE birleştirilir. Yukarıda belirtildiği gibi, bu büyük bir daire.

Tığ şemaları

Kenarlarını düz tutmamda bana yardım etmek için öğretici boyunca bu iki diyagramdan her ikisini de kullandım. İsterseniz bunları kaydedebilir veya yazdırabilirsiniz.

Yapılan kenardan itibaren kafes işi budur. Üçlülerin nereye gittiğini ayrıntılarıyla anlatıyor ve size ilmek atlamayı göstereceğim.

videolu anlatımda pazar çantası örülüşünü göreceksiniz. %100 koton ip kullanılıyor.

 

tığ işi örgü sol el ile yapımı : sol el ile örgü market çantası yapılışı videosu

 

 

Kaynak:http://thecrochetcrowd.com/crochet-market-bag-tutorial-2/

 

Bir cevap yazın