Tığ işi Köpek İşlemeli Battaniye Şablonlu

Tığ işi battaniye modeli anlatımı şablonlu olarak sizlere sunuyoruz. Köpek desenli ya da köpek işlemeli tığ işi battaniye modeli yapılışı için şablonu takip edebilirsiniz. Yapmak isteyenlere kolay gelsin.

 

 

Tığ işi köpek Desenli Battaniye şablonu

26 zincir çekerek başlıyoruz ve 28 sıra örüyoruz. Sık iğne ile örüyoruz sonradan köpeği üzerine işleyebilrsiniz ya da tunus işi battaniye yaparsınız ve renkli olarak şablonu kullanarak örersiniz iki renkli olarak. Size kalmış. Ben büyük boy battaniye yapmak isterseniz 64 tane kare yapmanız gerektiğini biliyorum. Kolay gelsin

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Kaynak : http://www.freevintagecrochet.com/afghans/french-poodles-crochet-afghan-pattern.html

 

Bir cevap yazın