Tığ işi Kenar Oyası Modelleri Yapılışı

Tığ işi kenar oyası yapılışı paylaşacağız sizlerle bu yazımızda. Adım adım yapılışı tığ işi kenar oyası , istediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. Mutfak havlusu kenar modelleri , havlu kenarı modelleri , çeyizlik havlu kenaırı modelleri olarak da farklı renklerle konbin yaparak örebilirsiniz. Çok şık olur farklı renkler ile . Havlunun renkleri ile uyumlu renkler seçerseniz yaptığınız havlu kenarı bütünlüğü korur ve göz alıcı olur.

Tığ işi Kenar Oyası Modelleri Yapılışı

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

9 adet 4 lü trabzan yapıyoruz gevşek tutup uzun çekiyoruz trabzanları ve gerisi zaten adım adım anlatılmış resimde var .

 

Kaynak:http://www.crochet.todosolucion.info/esquema-de-punto-de-crochet-para-bordes/

 

 

Bir cevap yazın