Tığ işi Çiçek Motifli Kız Çocuk Elbisesi Yapılışı

Tığ işi çocuk elbisesi yapılışı ile ilgili konuları paylaşmıştık daha önce sizlerle . Şimdi sizlere çiçek motifli kız çocuk elbisesi yapılışı paylaşacağız.  Tığ işi  kız çocuk elbise modelleri , tığ işi kız çocuk elbisesi yapımı , piko ipten fırfırlı çocuk etek yapılışı  gibi konularımızı da ziyaret edebilirsiniz. Tığ işi elbise yapılışı konusunda paylaştığımız konularıdr.

 

Tığ işi Çiçek Motifli Kız Çocuk Elbisesi Yapılışı

Öncelikle elbisenin üst kısmını göreceksiniz. Şablon halinde resmi dikkatle incelerseniz modelin yakından çekilmiş resmini de bulacaksınız aşağıda. Yakadan başlama sayıları da bulunmaktadır :

Kullanılan ip : % 40 yün, % 60 akrilik  . 100 g  tığ numarası : 2

 

 

 

Örgü modelleri 4 mevsim kullanışlı olması için gerekli olan şey örgü modeli yapılışı için kullandığınız ipin 4 mevsim kullanılabilir ip olması gereklidir. Peki hangi örgü modelleri 4 mevsim kullanılabilir sorusunun yanıtı da dolayısıyla koton ip ile örülmüş olanlar ya da bambu örgü ipi ile örülmüş örgü modelleri 4 Mevsim iplikleri; tüylenmez, terletmez, rengi solmadan uzun ömürlü kullanım sağlar. Pamuk ve akrilik karışımı iplikler de 4 mevsim kullanıma uygundur. 

 

Bir cevap yazın