Tığ işi Çeyizlik Yelek Modeli Yapılışı

Merhabalar yine bir çeyizlik yelek modeli yapılışı ile karşınızdayız. Tığ işi yelek modelleri yapılışları nı paylaşmaya devam edeceğiz. Videolu tığ işi yelek modeli yapılışı anlatımı ayrıntılı anlatım yapılmış. Çok seveceksiniz.

Tığ işi Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Bu yelekler çeyizlik yelek modeli olarak yapılır. Anne yelek modelleri olarak da geçiyor. Evde kullanım için , Dışarda kullanım için nasıl yaparsanız kullanırsınız. Kullanılan ip ve tığ numarası farklılıklar gösterse de genelde kullanılan tığ numarası 2 – 2.5 ya da 3 dür. İp alize lana gold ipler o tarzda ince ipler tercih edilir. Kolay gelsin.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın