Tığ İşi Bebek Ceketi Yapılışı

Tığ işi bebek ceketi yapılışı paylaşacağız. Şiş ile yapılan örgü bebek ceketi modelleri paylaşıyoruz sık sık. Şimdi de tığ ile yapılan tığ işi bebek ceket modelleri içinde bu renkli güzel modelin yapılışını paylaşacağız. tığ işi bebek yelek modelleri yapılışı ile tığ işi ceket modelleri yapılışı aynı başlıyor. Çok kolay tığ işi yelek yapılışını göreceğiz. Çocuklşarımıza bebeklere rengarenk tığ işi baharlık yelek modelleri yapılışları paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Tığ işi bebek Yelek Yapılışı

Tığ işi bebek yelek yapmak için yünlü akrilik ipleri tercih edebilirsiniz. Bebe yünü de kullanabilirsiniz. tığ numrası ipinizin kalınlığına göre değişir. bebeyünü ile yaparsanız 3- 3.5 mm tığ kullanabilirsiniz. orta kalın ipler ile yapılırsa 4 mm tığ ile de yapabilirsiniz.

şimdi sizlere tığ işi bebek yeleği robası nın şemasını vereceğim buradan takip ederek yapabilirsiniz. 56 zincir çekerek başlıyoruz ve aşağıdaki şemayı uyguluyoruz. 4 yerden arttırma yaparak örüyoruz sonra kol ayrımlarını yapıyoruz ve aşağısına istediğiniz gibi ister düz trabzan yaparak 2 li trabzan ile örün.

dilerseniz alt kısmına bu örgü modelini uygulayabilirsiniz.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın