Tığ işi Bayan Patik Yapılışı

Merhaba ev terliği olarak kışın ayaklarımızı ısıtacak örgü ev ayakkabısı modellerinden güzel bir taneyi sizinle paylaşmak istiyorum. Örgü patik modellerinden bir tanesi kolay patik yapılışı için videolu anlatımı izleyebilirsiniz. Tığ işi bayan patik yapılışı için doğru yerdesiniz. Tığ işi patik modellerinden bantlı patik modeli olan bu örgü patik modeli . Örgü patik modelleri konularımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ev Ayakkabısı Nasıl Örülür?

Ev ayakkabısı modeli örgü patik yapılışını bizimle paylaştığı için emelce örgülere teşekkür ederiz. Çok güzel bir anlatım olmuş. Örgü babet modelleri yapılışları ile ilgili eğitici bir videolu anlatım. Abiye patik modelleri yapılışı için bu örgü babet patik modeline boncuklar ekleyebilirsiniz ve simli iplerle yapabilirsiniz. Misafirliğe gittiğinizde ya da misafir geldiğinde tertemiz patiklerinizden ayaklara ikram edebilirsiniz. Hatta hediye edebilirsiniz.

Evde kullanılan patik modeli yapılışı videolu anlatımını izleyelim :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

Bir cevap yazın