Tığ işi Basit Panço Modeli Yapılışı

Kum Rengi İp ile Tığ İşi Anlatımlı Örgü Panço Modeli

Anlatım için detaya girmeyeceğim arkadaşlar çünkü daha önce anlattığımız birçok model ile benzer yapıda. Videoyu izlediğiniz halde kafanıza takılan soru olursa diğer örgü modelleri ve diğer paylaşımlarımızda olduğu gibi tam desteğe devam. Bizi diğer sitelerden ayıran özellik de bu olsa gerek. Verdiğimiz anlatımlı örgü örnekleri için sürekli olarak yorumlarınızı yanıtlamaya çalışıyoruz. Bazen geç dönebiliyoruz. Takdir edersiniz ki bizde hasta olabiliyoruz. Bazen bilgisayara bakamayacak kadar yorgun olabiliyoruz. Lütfen zaman noktasında biraz daha anlayış 🙂

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Video ya geçmeden önce panço modeli için görselleri paylaşmak istiyorum.

 

 

: Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

 

Bir cevap yazın