Tığ işi Bardak Altlığı Yapılışı

Bardak altlığı yapılışı anlatacağımız konumuzda videolu anlatım ile hem popcorn örgü modeli nasıl yapılır ayrıntılı şekilde göreceksiniz hem de sizlere kahve bardağı altlığı , su bardağı altlığı ve motifi büyütürseniz de pasta tabağı altlığı bile olabilir. Supla yapılışı ile aynı mantıkla yapılıyor. Sihirli halka ile başlanıyor. Orta kalın ip ile yapılıyor. Bardak altlığı modeli tok duruyor.

Dilerseniz tutkalla sertleştirme yapabilirsiniz yapmasanız da bardak altlığı sert duracaktır. Bardak altlığı yapmak için kullanılan ip cinsi : koton ip ve kullanılan tığ numarası :  4 numara tığ dır. Videolu anlatım yabancı olmasından çekinmeyin görerek anlayabileceğiniz şekilde ayrıntılı anlatımlı bardak altlığı yapılışı aşağıda :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

Bir cevap yazın