Tığ işi Afgan Çiçeği Motifi Yapılışı

Bu paylaşımımızda da sizlere tığ işi afgan çiçek motifi nasıl yapılır , tığ işi çiçek motifi yapılışı , tığ işi yuvarlak motif yapılışı anlatacağız. Videolu anlatımlı tığ işi çiçek motifi yapılışı ile bebek örgüleri yapabilirsiniz. Bebek battaniyesi modeli olarak bu modeli daha önce size sunmuştuk. Afgan modeli bebek battaniyesi denilince bu motiflerin birleştirilmesi ile oluşan tığ işi örgü bebek battaniyesi modeli geliyor.

Afgan Çiçeği Motifi Nasıl Yapılır?

Örgü tığ işi motif yapılışı artık yünleri değerlendirmenizde çok yararlanacağınız bir örgü modelidir. Emin olun bu tığ işi motif sizlere çok kolay gelecek. Kolay tığ işi çiçek motifi yapmak isterseniz videolu anlatımlı tığ işi motifi izleyin derim. Örgü bebek elbisesi yapımında , örgü bebek eteği yapılışında kullanılabilir.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın