Tam 24 tane Örgü Yelek Modeli

 Tam 24 tane Örgü Yelek Modeli

Merhaba örgü örmeyi seven hanımlar. Ev hanımları hobileri arasında en çok yaygın olan hobi el örgüsüdür zannediyorum ve en zevkli hobi. Örgü yapılışı sitemizde bulunan ve yapılışı açıklamalı videolu anlatımlı olan neredeyse tüm örgü modellerini tam 24 Adet örgü yelek modelibulunmaktadır. Bu modellerin ve daha fazla örgü modelinin Anlatımlı yapılışları ve anlatımlı örgü videoları sitemizde bulunmaktadır. Galeride Resimlerini gördüğünüz bütün Örnekleri Videolu Anlatımlı Örnek Çıkarma videosu olarak sitemizde  kolayca bulabilirsiniz. Bayan örgü modelleri ve yapılışları konusunda ya da örgü modelleri yapılışları kategorisinde bulabilirsiniz.

Örgüye yeni başlayanlar için örgü modelleri ve yapılışları başlıklı konularımız o kadar fazla ki, gönül ister ki yeni başlayanlar buradan örgü tekniklerini öğrensinler ve paylaştığımız kolay örgü modellerini yapsınlar ve bizimle paylaşsınlar biz de buradan yayınlayalım gurur duyalım. Hem kendimizle hem de sizinle. Örgüye yeni başlayanlar için anlatımlı örgü modelleri ve Türkçe anlatımlı videolu örgü modelleri paylaşıyoruz. Genellikle başlığı kolay örgü şal ya da her ne ise kolay örgü yapılışı ya da basit örgü modeli yapılışı gibi başlıklar görürseniz onlar yapılışı basit örgü örnekleridir ve yeni başlayanlar için uygun konulardır. Bazı örgü modeli paylaşımlarımızda sadece düz örgü nasıl yapılır bilseniz bile yeterli olacak şekilde örgü şal yapılışı, örgü hırka yapılışı, örgü yelek yapılışı modellerini bulabilirsiniz. Bazı örgü yapılışları konularımızda örgü şemaları , örgü tığ işi şablonlar bulunmaktadır. Örgü ileri seviyede bilenler için bu anlatımlar şablon ya da şemalar yeterli olmaktadır. Bilmeyenler için ayrıntılı örgü modeli anlatımlı konularımız çoğunluktadır.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtmek. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

Sitemizde bulunan örgü yelek modellerinin bir kısmını burada bulacaksınız, ve ayrıca amigurumi örgü , amigurumi örgü yapılışları, amigurumi örgü modelleri konu başlıklarını amigurumi kategorisinde ve diğer konu başlıklarını da bayan örgü modelleri, battaniye modelleri ve yapılışları, bebek örgüleri, Dantel modelleri ve yapılışları, dekoratif örgü modelleri, dekoratif örgü yapılışları, dikiş & nakış modeller ve yapılışları, elişi örgüleri, erkek örgü modelleri ve yapılışları, etamin şemaları ve yapılışları, kanaviçe örgü modelleri ve yapılışları, havlu kenarı modelleri ve yapılışları, iğne oyası modelleri ve yapılışları, lif modelleri ve yapılışları, örgü modelleri ve yapılışları, örgü teknikleri yapılışları, tunus işi örgü modelleri ve yapılışları, afgan stili motif örgü yapılışları   gibi konu başlıklarını gördüğünüz kategori bölümündeki bu isimli konulara tıkladığınızda ulaşabilirsiniz. bebek örgüleri,Patikler veya Örgüler yazan menülere baktığınızda daha çok Yeni Örgü Modeli görebilirsiniz.

Örgü yelek modelleri arasında çeyizlik yelek modelleri şiş ile yapılan yelek modelleri ve tığ işi çeyizlik yelek modelleri bulunmaktadır. Çeyizlik yelek modelleri içinde fantazi yelek modelleri bulunmaktadır bunlar simli iple yapılan yelek modelleridir. Beli kuşaklı yelek modelleri de el örgüsü olarak yapılabilmektedir. Lohusa yeleği diye eskiden yapılan yarım kollu şimdiki bolero modeli yelekler yapılmaktaydı. Hala aynı eski model yelek modelleri yapılıyor mu bilmiyorum eski çeyizlerde vardı.

Aşağıdaki yelek modellerinden bebek yeleği modeli de olur. Bebekler için yapılan örgü hırka modellerinde çok farklı örgü teknikleri kullanılıyor artık eskisi gibi de değil sadece pembe ve mavi de kullanılmıyor. Çok güzel farklı renkli bebek yeleği modelleri de yapılıyor. İki renkli bebek yeleği modelleri ve çok renkli bebek yeleği modelleri yapılmakta. Evde kalan artık ipleri değerlendirirken çok farklı bebek yeleği modelleri ortaya çıkıyor. Burgulu yelek modelleri gibi şık duran yelek modelleri yanı sıra ajurlu yelek modelleri de bu sene çok kullanılıyor.

Elişi Örgüleri Örnekler Örgü şişleri ve Tığ işi Örgü videoları olarak paylaşılmıştır.Örgü Anlatımı olan bir çok model aynı zamanda Türkçe videolu olarak ta paylaşılmıştır.

Ayrıca sizin sitemizde görmek istediğiniz Örgü Örme Videolarını da istekte bulunabilirsiniz.

Alttaki Örgü Modeli Resimlerine tıklayarak İstediğiniz resimdeki örneğin adını üst kısımda görürsünüz. Ordan adına bakıp sitede arayabilirsiniz ya da  altına Yorum kutusuna Örnek videosunu istediğinizi yazdığınız taktirde en kısa sürede Örneğin sayfasının linkini size ulaştıracağım.

Lütfen bulamadığınız örneklerin link isteklerini buradan sayfa altındaki yorum kutusuna yazarak yapınız. 

 

 

 

 

 

 

 

 

sitemizde bulabileceğiniz konu başlıkları : (kategoriler)

 

Bir cevap yazın