T-shirt Yenileme Fikirleri videolu anlatımlı

T-shirt yenileme uygulaması nasıl yapılır videolu anlatımda anlatılmış. Örgü motifleri ile tshirt yenileme nasıl yapılır videolu olarak anlatımı yazımızda bulunmaktadır. Derya Baykal örgüleri yapılışları da paylaştığımız sitemizde yine ondan ve ekibinden çıkan farklı bir el emeği .. Nerede rastlamışsa onu da söyleyerek anlattığı modellerin yapılışları için videolu anlatımları da bulunmaktadır bazen yazılı anlatımlar bulunmaktadır.

 

T-shirt Yenileme Nasıl Yapılır?

Tshirt yenileme ile yapabileceğiniz şeyleri görünce çok sevineceksiniz ve ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz. Düz beyaz bir tshirt renkli bir tshirt haline gelebilir. Yada uzun kollu beyaz bir tshirtten yakası çiçekli renkli bir ceket yapabilirsiniz. Şimdi size resimleri ile anlatalım ve yapılışlarını da aşağıdaki videolu anlatımlardan izleyin.

Örgü motiflerini tshirtünüze dikerek farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Hatta altına şerit ponpon takarak daha da şık yapabilirsiniz. Hazır tshirt gibi görünmesini sağlarsınız.

Renkli ponpon şeritlerden tshirt ün alt kısmını keserek ve ponpon şerit dikerek faydalanabilirsiniz. Dilerseniz bu uygulamayı yaka kısmına da yapabilirsiniz.

Renkli püskül şerit ile tshirt yenileme uygulamasını tamamlayabilirsiniz. Tshirt ün alt kısmını kesip renkli püskül şeriti oraya dikerek yine farklı bir tshirt elde edebiliriz. Bunu çocuklarımızın küçük gelen tshirtlerini yazın kullanımlarına uygun hale getirmek için de kullanabiliriz .

Şerit çiçekleri keserek yaka kısmına dikerek yakası çiçekli tshirt yapabiliriz.

Şerit ponponlu yakalı tshirt yapabiliriz.

Demin bahsettiğimiz çiçekli şeriti tek tek çiçeklerini keserek yakın aralıklarla tshirtün yakasını da keserek ki videolu anlatımda nasıl yapıldığını net bir şekilde göreceksiniz. Yakayıda kesip ortadan da kesip nbu çiçeklerle süsleyebiliriz. Bu şekilde şık çiçekli bayan ceketi yapmış oluruz. Tshirtten yazlık ceket yaptık..

 

Videolu anlatımlı olarak tshirt yenileme fikirlerini izleyeceksiniz.

 

 

Bir cevap yazın