Su Yolu Örgü Modeli Yapılışı videolu

Su Yolu Örgü Modeli Yapılışı videolu

Su yolu örgü modeli bir çok örgü modelinde kullanılabilir. Bebek örgü modellerinde ve yetişkin örgü modellerinde kullanılabilir. Şimdi kullanım alanlarını biraz daha inceleyelim. Bebek örgülerine ; örgü bebek yeleği yapılışında, örgü bebek hırkası yapılışında, hatta örgü bebek battaniyesi yapılışında bile kullanılabilir. Çeyizlik yelek modeli olarak kullanılabilir. Annenize hediye için yelek örmek istediniz su yolu örgü modeli anne yeleği modeli olarak da uygundur.  Baharlık şal modeli olarak da su yolu örgü modelini kullanabilirsiniz.

Su yolu örgü modeli yapılışı kolay bir örgü modelidir. En Kolay Anlatımlı Örgü Modeli isteyen hanımlar bu modele mutlaka bakmalı. Görünüşü ile Cilveli Örgü Modeli adındaki örneğe çok benzeyen bu model esnek ve lastik örgü deseni olarak ta kullanılır. Örgü Teknikleri içinde Saç Örgülü Desenleri sevenler için sitemizde paylaşmış olduğumuz farklı örgü modellerine bakabilirsiniz. Ajurlu yelek modeli yapmak istiyorsanız bu model tam da istediğiniz gibi bir örnek. Yapılışı kolay ajurlu yelek modeli için Türkçe videolu yelek modeli anlatımı su  yolu örgü modelini izleyebilirsiniz.

Çiçekli Kafes Örgü deseni biraz daha üst seviyede örgü örmeyi bilen hanımlar için. Örnek çok zor görünmüyor ancak örgü örmeye yeni başlayan hanımlar için daha basit örgü modelleri ile başlamalarını öneririm.Su Yolu nasıl bir örnek? izlemek ve öğrenmek için alttaki Türkçe Anlatılan Örnek videosunu izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın