Spiral Dantel Havlu Kenarı Modeli Nasıl Yapılır?

Spiral Dantel Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Çeyiz hazırlığında olanlar için satış yapanlar için değişik bir model. Havlularınız için iğne oyası havlu kenarı modelleri de tercih edebilirsiniz. Çok zarif ve çok güzel modeller var. Sizlere iğne oyası modelleri videolu olarak veriyoruz. Öğrenmek isteyenler için. Yine havlularınız için en güzel dantel havlu kenarı modellerinden güllü havlu kenarı yapımı yapabilirsiniz. Veya lily çiçeği havlu kenarı modeli yapabilirsiniz. Dantel havlu kenarı örnekleri çeyizlerin , evlerimizin vazgeçilmez baş tacı.

Komşularımızdan beğendiğimiz örnekleri alır kendimiz için, kızlarımızın çeyizleri için yaparız. Yada akrabalardan beğendiğimiz örnekleri alırız. Zamanında öyleydi. Ama şimdi internet sayesinde en güzel örnekleri buluyoruz. Kimsede olmayan örnekleri 🙂 Kızlarımız için , kendimiz için yapıyoruz. Yine kimsede olmayan güzel bir örnek daha yayınlıyoruz sizler için. Türkiyede ilk yapan belki siz olacaksınız.

Videolu anlatımla sizlere çok güzel bir model hazırladık. Direk olarak havlunun üzerine uygulanarak yapılan güzel bir model. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. İstediğiniz renklerde zevkle öreceğiniz güzel bir model. Yaptığımız modelleri bizimle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın