Şiş Örgü Patik Yapılışı ve Modelleri

Şiş örgü patik yapılışı anlatımını bulacağınız videolu anlatımda sizlere çok çeşitli şiş örgü patik modelleri de sunuluyor. Ancak bu modeller oldukça kolay örgü patik modelleri. Örgüye yeni başlayan bir örgü sever bile bunu kolayca yapabilir. Resimlere bakarak yapabileceğiniz çok fazla şiş örgü kolay patik yapımı göreceksiniz. Bebek patik modelleri ve süslü bayan patik modelleri yapımı oldukça kolay modeller.

Orta kalın bir ip ile ve 5 no şiş ile kolayca yapabileceğiniz şiş örgü patik modelleri şemalı yapımı anlatımı ve iki şiş örgü patik modelleri resimli yapım aşamaları tek tek ayrıntıları ile paylaşılmış. Videodaki görseller çok net bir şekilde gösteriyor patik modellerini. Kendi ayağınızın ölçüsünü alıp ilmek sayınızı ayarlayıp sizler de çok güzel gelin patiği modelleri , ev patiği modelleri yapabilirsinzi. Misafirliğe gittiğinizde çocuklarınızın ayağına giydireceğiniz böyle kolay örülebilen şık patikler olsun istemez misiniz? İyi seyirler ve yapacak olanlara kolay gelsin.

Bebekler için o kadar kolay oluyor ki bi şiş örgü patiği bir saatte bitirebilirsiniz. İki ayak için de yapabilirsiniz. Komşunuza yakın akrabalarınıza hediye edeceğiniz çok güzel patik modelleri olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın