Şiş ile Saray Süpürgesi Şal Modeli Yapılışı

Şiş ile Şal Modeli Yapılışı

Bir yakınıma şal örmek istedim ve şal modelleri yapılışlarına baktım sitedeki modellerin dışına çıkmak istedim yaşı büyük bayanlara uygun model şal modeli arıyordum. Bunu buldum İsmi de saray süpürgesi örgü modeli. Modelin yapılışını anlatan videolu anlatımlı örgü modeli videosu aşağıdadır. Şöyle omuzuna atacağı bir örgü şal modeli olsun sırtını kapatsın istiyorum.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Şiş ile Saray Süpürgesi Örgü Şalı Yapılışı videolu anlatımlı