Siperli Bebek Şapkası Kapüşon Yapımı videolu

Şimdi sizlere çok tatlı bebek şapkası modeli yapılışı paylaşacağım. Siperli bebek şapkası modeli yapılışını videolu anlatımda baştan sona anlatılmış. Üzerindeki model de çok şirin durmasını sağlıyor. Bebek şapka modelleri bone modeli şapka modeli üzerine siper eklenmiş hali çok daha kullanıuşlı oluyor. Özellikle dışarıda kullanılacaksa. Güneş bebeklerin gözlerini çok rahatsız ediyor.

Konumuzla alakalı dseğil ama çok da güneşten uzak tutarak sürekli gölgede güneşten koruyarak büyütmek de iyi değil. Herhangi bir alerjisi ya da hastalığı yoksa bebekleri günde 5 dk öğlen 2 den sonra tutmalıyız. 5- 7 dk güneş almalı vücudu da öyle kafası da.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Siperli Bebek Şapkası Kapüşon Yapımı videolu

Bebek şapkası modeli üzerindeki örgü modelini yakadan başlama bebek yeleği yaparken kullanırsınız ve takım olmuş olur. Hatta bebek battaniyesi modeli olarak da kullanabilirsiniz. Kenarlarını haraşo yaparak kullanırsınız örgü modelini. Siperli bebek şapkası kapüşon yapılışını Türkçe anlatımlı videosu aşağıda sizlerle:

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın