Resimli Küçük Motifli Ponny Battaniye Yapılışı

Resimli battaniyeler tekrar gündeme geldi .. Küçük kare motiflerle yapılan renk şablonuna bağlı kalarak motiflerin birleştirilerek resim yapılan battaniye olarak kullanılan örgü modelinden bahsediyoruz. Nu örnek ile tek kişilik motif yatak örtüsü yapılabilir. Çift kişilik örgü yatak örtüsü modelleri yapılabilir. Kırlent modelleri ve örgü battaniye modelleri ile örgü koltuk şalı modelleri yapılabilir. Herkese kolay gelsin. Koton ip kullanırsanız motif daha güzel duracaktır. nako pırlanta da güzel durur.. 3- ya da 3,5 numaralı tığ ile yapabilirsiniz. Hangisi evde varsa..

Resimli Ponny Battaniye Yapılışı

Dilediğiniz renklerle ponny battaniye yapabilirsiniz. Biz muhtemelen gökkuşağı ponny yapacağız (!) .. magic ponny dash yapsak mor mor olmaz .. 🙂 Burada size Küçük örgü at motifi verilmiş. Küçük motifler ile resim yaparak motiflerin birleişiminden resim oluşan örgü battaniye modelinin yapılışı nı paylaşıyoruz. Sitemizde daha önce bu konuya yönelik çalışmalarımız , paylaşımlarımız oldu.

My little ponny battaniye yapılışı da diyebiliriz çunkü önemli olan at motifi daha doğrusu örgü midilli motifi yapılışı 🙂 Motif çok kolay kare motif yapılışı videolu anlatımda var.. bu motif ile istediğiniz resim şablonunu örgü battaniye yapabilirsiniz.

resimli motif  battaniye örgü modeli yapılışı :

 

 

Bir cevap yazın