Prenses Elbise Yapımı

Şiş ile prenses elbisesi yapılışı anlatımını paylaşacağız sizlerle. Kollarındaki volana dikkatinizi çekmek istiyoruz tam bir prenses elbisesi omuzları değil mi ? Çok şirin. Yapımı sırasında kol ayarlarında biraz bunalsanız da bazılarınıza çok zevkli de gelebilir. Örerken iki renk kullanımının zorluğunu hissetmeyeceksiniz.

Burada resimdeki örgü prenses elbisesi bebekler için çok şık prenses elbisesi örülüşü yapılışı anlatımını videolu anlatım olarak sunuyoruz. Ayrıntılı bir şekilde modelin yapımını da göreceksiniz. Dilerseniz farklı dalgalı desenler de kullanabilirsiniz.

Çok fazla örgü modeli bilenler bir örgü modelini görünce hemen kendi eski bilgilerine dayanarak çok güzel yepyeni örgü modeli örnekleri çıkarabiliyorlar. Elbise modeline uyabilecek örgü modeli bulmanız oldukça doğal ve sürprizli olacaktır. Hiç bir yerde benzerinin olmadığı bir elbiseyi de toruna giydirmek ayrı bir mutluluk. Ya da kendi evladınıza …

El emeği göz nuru örgülerimiz her biri ayrı güzel . Ama tabii ki renk ve model uyumu olunca bakmaya doyamıyor insan. İpler çok pahalı oldu son zamanlarda sanki ithalmiş gibi onların da fiyatı artıyor durmuyor. Piyasaya uyum sağlıyor. Yine de kaliteli ipleri kullanmaktan vazgeçmemek gerekiyor çünkü emeklerimize yazık olmasın diye.

Yapmak isteyenlere kolay gelsin diyerek , iyi seyirler dileriz. Şiş ile prenses bebek elbisesi örülüşü , yapımı anlatımı ;

Bir cevap yazın