Penye İpten Sırt Çantası Yapılışı

Penye İpten Örgü Çanta Modelleri

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Penye çanta yapılışları konusunda sizlere daha önce çok farklı penye çanta modeli ve penye ipten çanta ve penye ip cüzdan yapılışı paylaştık. Şimdi sizlere penye çanta modelleri nden penye sırt çantası modelleri paylaşacağız. Koton ipten yapılan çanta modelleri gibi bunlard çok şık penye çanta modelleri. Koton ipten ve kağıt ipten yapılan çanta modelleri de sağlam oluyor çok kullanışlı güzel çanta modelleri aynı zamanda wayuu çanta modelleri de sitemizde bulabilirsiniz. Askı olarak da hazır askılar alabilirsiniz. ya da kendinniz askı yapabilirsiniz. Penye çanta askısı yapımı için istediğiniz uzunlukta zincir çekip içine trabzan ya da sık iğne ile doldurun. Bunu birkaç sıra yapın.

 

Örgü çanta modelleri :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : istediğiniz örgü örneği videosu nu sorabilirsiniz.. Ben de size en hızlı şekilde örgü yapılışı sayfası nın linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

This article has 1 Comment

Bir cevap yazın