Palmiye Yaprakları Örgü Modeli Yapımı videolu

Örgü modelleri 4 mevsim kullanışlı olması için gerekli olan şey örgü modeli yapılışı için kullandığınız ipin 4 mevsim kullanılabilir ip olması gereklidir. Peki hangi örgü modelleri 4 mevsim kullanılabilir sorusunun yanıtı da dolayısıyla koton ip ile örülmüş olanlar ya da bambu örgü ipi ile örülmüş örgü modelleri 4 Mevsim iplikleri; tüylenmez, terletmez, rengi solmadan uzun ömürlü kullanım sağlar. Pamuk ve akrilik karışımı iplikler de 4 mevsim kullanıma uygundur. 

Palmiye Yaprakları Örgü Modeli Yapımı videolu

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bu örgü modeli palmiye yaprakları örgü modeli yapılışı şablonu  I çizgiler düz örgü , – çizgiler ters örgü anlamındadır.  yatay çizgiler 3 ilmek ve 4 ilmek üzeri çizilmiş onları yer değiştireceksiniz anlamına geliyor. saç örgü yapar gibi ilmekler yer değişicek. Bu şekilde daha anlaşılır olmuştur umarım.

 

 

 

Bir cevap yazın