Ortadan Başlama Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tığ işi güzel bebek battaniyesi yapılışı anlatımını sizlere sunuyoruz. Ortadan başlayarak ilerleyen bebek battaniyesi modeli yapımını başka örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Örgü modeli illaki ortadan başlaması gerekmiyor. Yapılan tığ işi örgü tekniği ile örgü kırlent yapılışı , örgü diz battaniyesi , örgü çeyizlik dekoratif örgü modelleri yapımı nda da kullanabilirsiniz. Renklerini dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz örgü modelini tek sırada değişen yada karışık örgü ipi ile de yapabilirsiniz.

Tığ işi Dekoratif Örgü Modeli Tarifi

Ortadan başlama tığ işi bebek battaniyesi yapılışı anlatımı ile karşınızdayız. Ortadan başlanarak yapılan bebek battaniyesi modeli yapımı ile çok güzel bir bebek battaniyesi yapılışı öğrenmiş olacaksınız. Bu örgü modeli ile tığ işi yatak örtüsü modeli yapılışı nı da yapabilirsiniz. Eni belirli bir uzunluğa ulaşınca alt ve üst kenardan örmeye devam ederek yatak ölçüsünde büyütebilirsiniz. Bu örgü modeli tığ ile örülen örgü modelleri arasında çok kibar ve güzel duran bir örgü modelidir. Eğer örgü modelleri örüp satıyorsanız modelin güzelliği de örgü modellerinizi ayrı bir güzel gösterecektir ve fiyatını da ona göre düzenleyebilirsiniz.

Örgü modellerinin fiyatları örgü ipinin kalitesi , modelin yapılabilirliği ve modelin ağır olması , renk uyumu her birinin ayrı ayrı birbiri ile uyumunu yakalaması ile yükselecektir. Kullanım açısından da çok kullanışlı bir örgü bebek battaniyesi modeli dir. Rengarenk halini de göreceksiniz , iki renk yapılan halini de göreceksiniz. Artık ipleri değerlendirme projesi olarak da faydalanabilirsiniz bu örgü modelinden . Soft renkler ile yapılınca bir ayrı duruyor. Resimde gördüğünüz koyu ve pastel renk tonları ile yapılmış hali.

 

 

 

Bir cevap yazın