Örgü Yıldız Kırlent Yapımı

Çok şık kırlent modelinden bahsedeceğiz sizlere. Yapılışı videolu olarak sizlerle. Ben bayıldım. Tığ işi örgü modelleri, ve tabi ki şiş örgü modellerini de ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Ben çok seviyorum kullanmayı. Penye ipten örgü modellerini dekorasyonda kullanabilirsiniz. Penye ipten paspas örmeyi düşünüyorum. İplerim hazır. Ama elimde başka örgü modellerim olduğu için başlayamadım. Penye ipten örgü pufta yarım kaldı beni bekliyor. 🙂

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Örgü Yıldız Kırlent Modeli Nasıl Yapılır?

Videoda sizlere kullanılan iplirler, tığ ve diğer malzemeler detaylı olarak verilmekte. Videodaki marka ipten etrafınızda bulamazsanız sevdiğiniz , beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Pamuklu iplikler tercih edebilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa sormaktan çekinmeyin. İyi seyirler.

Kırlent bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir.

Yıldız Yastık Yapılışı Video

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın