Örgü Tütü Elbise Yapılışı

Kumaşla yapılan Örgü Pazen bebek elbisesi modellerini görmüşsünüzdür. Üst kısmı örgü altı kumaş elbise yapılışını görmüşsünüzdür. Kumaş pileli bir şekilde örgü büstiyere dikiliyor ve çocuk elbisesi yapılmış oluyor. Şimdi anlatacağımız konu tütü elbise yapılışı. Kızlar bu elbiseyi çok sevecekler tütü elbise modellerini çok seviyorlar. Çok kolay renk renk yapabilirsiniz. Elbisenin alt kısmı için tül kumaşlar kullanıyoruz. Yapılışı adım adım aşağıda bulacaksınız.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Örgü Tütü Elbise Nasıl Yapılır ?

Şimdi size bazı örgü modelleri şeması sunacağım siz bildiklerinizi ya da yapabildiklerinizi yapabilirsiniz. Örgü modeli şemalarını incelerseniz göreceksiniz bedende kullanacağınız ve tütü üzerine dökülen kısımda uygulayacağınız farklı örgü örnekleri şemaları bulacaksınız.

 

Tütü etek yapılışı malzemeler : iğne, iplik, tütü kumaşı, tığ ve koton ip ya da bambu ip ile yapabilirsiniz. Bebekler için bebe yünü kullanabilirsiniz. Elbisenin üst kısmını ördükten sonra altını tütü etek yapar gibi 4-5 kat tütü kumaşı tülden dikiyoruz.

Örgülü Tütü elbise modellerini beğenilerinize sunuyoruz :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız. xxx

This article has 1 Comment

Bir cevap yazın