Örgü Kupa Bardak Kılıfı Nasıl Yapılır?

Örgü Kupa Kılıfı Nasıl Yapılır?

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz. İyi seyirler.

4. 5 mm şiş ve ip kullandık. Modeli 1 düz 1 ters olarak da örebilirsiniz. 1 sıra düz örgü yapılışı , 1 sıra ters örgü olarak da örebilirsiniz. Ön ve arka için 33 ilmek atarak başlıyoruz. 1 düz, 1 ters ile 3-4 sıra lastik örüyoruz. Daha sonra Yaklaşık 9. 5 cm olacak şekilde lastik bittikten sonra 1 sıra düz, 1 sıra ters olarak örüyoruz. Verdiğimiz ölçüler değişkenlik gösterebilir. Kollar için şiş örgüde sihirli halka yaparak 10 ilmek atıyoruz şişe. Daha sonra 5 sıra boyunca örüyoruz. Eldivenler için düz örgü örüyoruz. Eksiltme yaparak eldiven şeklini veriyoruz.

Şimdi sizlere birkaç aynı tarzda örülmüş birkaç farklı model paylaşımları yapacağız. Sizlerde düz örgü ile örüp istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Düğmeler ekleyebilirsiniz. Örgü cep modelleri yapabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiye kaynakçadan ulaşabilirsiniz.

Aynı şekilde örgü çaydanlık kılıfları da yapabilirsiniz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın