Örgü Hayvan Yatağı Tarifi

Örgü kedi / köpek yatağı , örgü hayvan yatağı tarifi yayınlayacağız. Sizler için en kolay örgü köpek yatağı yapılışı tarifini yayınlayacağız. Köpek yatağı nasıl yapılır , kedi yatağı nasıl yapılır gibi sorularınız için yapılışı çok kolay köpek minderi anlatımını sunacağız.

Köpek yatağı yapmak için kullanacağınız ip çok önemli. Hayvanlara yapılan örgü modellerinde kullanılan ip onlara özel olmalıdır. Yurt dışında bu tür ipler var ancak Türkiye de var mıdır ? bilemiyorum. Araştırmak lazım. Pet ipi diye satılıyor yurt dışında. Hatta antibakteriyel özellik eklenmiş ve kokusuz , tüysüz bir yapı kazandırılmış geliştirilmiş.

Bernat Blanket Pet, renksiz ve kokusuz olan ipliğe probiyotik ekledi. Doğal olarak evcil hayvan kokularını giderir. Bu da evde kullanım açısından çok iyi demektir. Dediğim gibi meraklısı biliyordur. Bilgisi olan paylaşırsa seviniriz. En azından araştıranlara bilgi vermiş oluruz buradan. 

Örgü modeli çok kolay hanım dilendi bey beğendi modeli iki büyük parça örüyoruz ve içi nasıl dolduruluyor. Hepsini ayrıntısı ile videolu anlatımda bulacaksınız. Köpek – kedi minderi nasıl yapılır tarifi videolu anlatımda buyrun izleyelim.

 

 

Bir cevap yazın