Örgü Emzik Tutucu Nasıl Yapılır? videolu

Ayrıntılı sayılarıyla birlikte verilmiş olan amigurumi emzik tutucu yapılışını aşağıda bulacaksınız. Farklı amigurumi yapılışları için sitemizdeki amigurumi kategorisine tıklayınız. Orada hem amigurumi hayvan hem de amigurumi bebek yapılışları bulunmaktadır. Özellikle şimdiki zamanların modesı olan amigurumi uyku arkadaşı yapılışları da bulunmaktadır.

Daha önce sizlere renkli emzik tutucu yapımından bahsetmiştik. Şimdi emzik tutucu yapımından tekrar bahsedeceğiz. Ve el yapımı emzik tutucu modellerinden güzel bir galeri hazırladık . Amigurumi örgü oyuncak modelleri tekniği ile örülmüş birçok model var. Aralarda örgü çiçek yapımı , örgü süsleme sanatı ile ilgili daha önce sizlerle paylaştığımız birçok çiçek. Renk renk o kadar güzel örnekler var ki, evde isme özel isimli emzik tutucu modelleri yapan arkadaşlar bu modellere bayılacaklar. Ben her bir modeli çok beğendim. Hayvanlı figürler var, çiçekli , temalı figürler var. Beğendiklerinizi kendi çocuklarınız için yapabilirsiniz. Aslanlar, baykuşlar, deniz yıldızları ,kuzular , kelebekler…. Hepsine bayılacaksınız. 100 den fazla model var.

Ahşap Emzik Zinciri Nasıl Yapılır?

Bu projeler evde kalan ipleri de değerlendirmek için güzel bir proje. Renk renk boncuklar arasına istediğiniz figürler ekleyebilirsiniz. Örgü oyuncak modellerinden, örgü çiçeklerden istediğinizi örüp ekleyebilirsiniz. Daha önce resimli olarak sizlere yapılışını ayrıntılı vermiştik. Şimdi ise sizlere videolu olarak yapılışını veriyoruz. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Şimdi emzik tutucu modelinin yapılışını videolu olarak görelim.

 

 

Videoda nasıl yapıldığını izledik. Şimdi sizlere fikir vermesi için birbirinden güzel 60 dan fazla model hazırladık. Beğendiğiniz modelleri yapabilirsiniz. Çok güzel modeller var. Modeller arasına bebeğe özel olarak isim de yazabilirsiniz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın