Örgü Buzdolabı Süsü Yapılışı

Örgü Buzdolabı Süsü Yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Örgü Ceket Buzdolabı Süsü Yapılışı anlatımı :

19 ilmek beyaz iple başladım. Bir sıra haroşa ördüm. Pembe ipe geçtim. 3 ilmek ör, 1 artır, 1 ör, 1 artır, 3 ör, 1 artır, 1 ör, 1 artır, 3 ör, 1 artır, 1 ör, 1 artır, 3 ör, 1 artır, 1 ör, 1 artır, 3 ör. Dört tane artırma olana kadar ördüm. Sonra kol ilmeklerini beyaz iple kestim. Kalan ilmekleri pembe iple ördüm. Kenarlardaki 3 er ilmeği haroşa, gerisini düz ördüm. İstediğim uzunluğa gelince beyaz iple bir sıra haroşa ördüm ve kestim…

Yapacak olanlara kolay gelsin.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Kaynak tarif : Emine Fırat Hanıma teşekkürler.

 

 

Bir cevap yazın