Örgü Bebek Tarifi Yapılışı Amigurumi

Merhaba, sizlere amigurumi örgü bebek yapılışı anlatımını sunacağımız yazımızla karşılıyoruz bugün. Hava çok güzel soğuk ama güzel bir gün , dışarı çıkıp tuhafiyeden ip alacak kadar güzel bir hava varken fırsat kaçmaz. Hemen iplerimizi alıp gelelim ve bu tarifi kaçırmayalım. Sevdiklerimizi , torunlarımızı, komşu çocukları ya da kendi çocuklarımızı mutlu etmenin tam zamanı. Kolay ve güzel bir tarif ile sizlere amigurumi tekniği ile örgü bebek yapılışının anlatımını sunuyoruz.

Daha önce amigurumi bebek örmemişler için yapılması zor bir tarif. Yapılışı anlatımını gayet açık anlaşılır şekilde uzun uzun iki videoda anlatılmasına rağmen mutlaka önceden bir iki bebek deneyimi olması gerekir diye düşünülüyor.Elimden geldiğince tüm detaylarını paylaşmış olmaya gayret etsem de, Lady Peacock amigurumiye başlangıç projelerinden değil. Eğer ki daha önce birkaç amigurumi çalışmışlığınız varsa sorun yok. Fakat yeni başladıysanız bu projede zorlanabilirsiniz. Bu yüzden de yeni başlayan arkadaşlarıma tavsiyem, (sırasıyla) teknikler, kolay top, micky mouse, sevimli hayvanlar örnekleri ile başlamaları. Onları deneyimledikten sonra, Lady Peacock, oldukça keyifli bir proje olarak tabi ki burada sizleri bekliyor olacak.

Lady Peacock için kullandığım ip, Schachenmayr Catania. Renk kodları ise şöyle: Ten – 263 Saç – 426 Bot – 157 Elbise – 173 Detaylar – 240, 249, 253 Tığ – 2,20 mm Bebeğin Boyutu: 28 cm

Bir cevap yazın