Oda Takımı Dantel Örneği Örülüşü

Merhaba, sizlere güzel bir dantel örneği sunacağız. Oda takımı , masa örtüsü ya da fiskos masa örtüsü örneği olarak örebilirsiniz. Çok güzel bir model.

Büyük örerseniz supla olarak kullanabilirsiniz, küçük yaparsanız bardak altlığı olarak kullanabilirsiniz ya da orta boy örersiniz yuvarlak tepsi örtüsü dantel modeli olarak kullanabilirsiniz. Çok kullanışlı modern ve yeni moda görülen bir örgü modeli. Dantel örnekleri oldukça karışık zor olabiliyor bazen ancak hem modern görünen hem de yapılması kolay dantel modelleri bulmak biraz zor. Zor gibi görünen kolay modelleri seviyoruz genelde hem örmesi hızlı oluyor hem de yaparken zevkle örüyorsunuz. Sayıları da bir süre sonra ezberleyince her yerde her zaman örülebilir kıvama geliyor.

Dantel örmek gerçekten sabır işi çünkü incecik bir ip ile günlerce uğraşıyorsunuz ortaya çok kibar güzel bir örgü örneği çıkarabilmek için. Dantel örneğimiz tığ işi yuvarlak bir örnek ancak siz kare yapmak isterseniz kenarlardan uygun bir örnek kurarak tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın