Lastikli Burgular Örgü Modeli Yapılışı

Örgü modelleri içinde farklı örgü modellerini sizlerle paylaşacağız. Örgü yelek modellerinde kullanılabilecek bir model , anne yelekleri modellerinde  yelek modeli olarak kullanılacaktır. Ajurllu örgü modelleri bebek örgü modellerinde ve bayan örgü modellerinde kullanılmaktadır.

Lastikli Burgular Örgü Modeli Yapılışı

Lastikli burgular örgü modeli ajurlu örgü modelidir. Sayı takibi gerektirir. Örgüyü sürekli takip ederek şaşırmadan kesme ve arttırma işlemlerini ve ördüğünüz örgü modelini değiştirerek örmeniz gerekli. Bu açılardan zor bir model olarak söyleyebiliriz. Örgüye yeni başlayanlar için uygun bir örgü modeli değil.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın