Krokodil Model Panço Yapılışı videolu

Krokodil Panço Nasıl Yapılır?

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz. İyi seyirler. Çok zarif bir panço modelleri. Krokodil örgüden yapılmış ve harika duruyor. Kendinize , çocuklarınız rahatlıkla örebilirsiniz. Yapılışı videolu olarak anlatılmakta.

Pançonun yapılışı videoda ayrıntılı olarak verilmekte. Yabancı olması sizi yanıltmasın. Ellerini takip ederek kolayca yapabilirsiniz. Trabzan ve zincirlerden oluşuyor. Videonun ilk başında şema veriliyor. Dileyen oradan da takip ederek yapabilir.

Aynı modelleri dikdörtgen şal modelleri yapabilirsiniz. Boyunluk modelleri yapabilirsiniz. Çok şık duracaktır.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın