Kot Pantolondan Sırt Çantası Yapımı

Eski kotları değerlendirme işlemi yaparak çok şık kottan çanta modelleri yapıyoruz. Sizlere resimli olarak yapılışını adım adım göstereceğiz. Bugüne kadar birçok kotları değerlendirme çalışması yaptık. Eski kottan halı yaptık. Tamir edilebilecek durumda olanları tamir ettik. Kottan kırlent modelleri yaptık. Çanta modelleri yaptık. Kottan geri dönüşüm fikirleri hazırladık. Yani birçok çalışma yaptık. Bugün sırt çantası modelleri yapıyoruz. Dikiş makinesi olanlar onunla dikebilirler. Dikiş makinesi olmayanlar ise benim gibi elde dikebilirler. Kumaş kalın olduğu için elde dikmek biraz zor oluyor.

Kotları birçok alanda değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Daha önce sizlerle paylaştığımız gibi kottan organizer modelleri yapabilirsiniz. Kottan çerçeve modelleri yapabilirsiniz. Cep kısımlarını keserek bir kasnağa geçirip hem pano modeli hemde organizer olarak kullanabilirsiniz. Kullanılabilecek alan çok. Paspalar yapabilirsiniz. Koltuklarınızı kaplayabilirsiniz. Puf modelleri yapabilirsiniz. Farklı renkte kumaşları bir araya getirerek çantalar dikebilirsiniz kendinize. Yepyeni tasarım çanta modelleri yapabilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Kottan Sırt Çantası Nasıl Yapılır?

Şimdi sizlerle paylaşacağımız çanta yapımını resimli olarak anlatacağız. Aklınıza takılan her hangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Bu şık çanta modeli için gerekli malzemelerimizi hazırlayalım.

Malzemeler

  • Kot pantolon
  • Astar için kumaş
  • Dikiş makinesi
  • Makas
  • Tebeşir veya tekstil kalemi
  • Toplu iğne
  • Mezura

Malzemelerimiz bu kadar. Şimdi yapılışına resimli olarak geçelim. Çantayı kotun üst parçasını ve altını kullanıyoruz.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

This article has 1 Comment

Bir cevap yazın