Köşeden Başlama tığ işi c2c modeli yapılışı

Köşeden Başlama tığ işi c2c modeli yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Köşeden köşeye yapılan tığ işi modelinin yapılışını her zaman karışık bulmuşumdur. Ama öyle bir video buldum ki harika bir anlatım. Çok ayrıntılı tek tek anlatıyor. Videonun yabancı olması sizi korkutmasın sayarak yapabilirsiniz zaten konuşmaları da yaptıklarını söylüyor önemli bir ayrıntı vermiyor. Bu tığ işi modeli ile rengarenk farklı bebek battaniyesi modeli yapabilirsiniz. Kırlent modeli olur, Şal modeli de olur ,ne isterseniz yapabilirsiniz. Renk değiştirerek de yapabilirsiniz batik iplikler alıp onlarla da yapabilirsiniz. Düz renk ile yapabilirsiniz. Evde kalan artık ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Her şeye uyum sağlayabilen bir model..

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

This article has 1 Comment

Bir cevap yazın